Ataşehir, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr
 • Türkçe
 • English
Anka Analitik » METAL ANALİZ SPEKTROMETRELERİ » S7 METAL LAB PLUS SPEKTROMETRE

S7 METAL LAB PLUS SPEKTROMETRE

S7 METAL LAB Plus Metal Analiz Spektrometre Cihazı, Multi CCD optikleri ile laboratuar çalışmaları için ideal bir çözümdür.

Metallerin kimyasal alaşım analizleri için en iyi laboratuar spektrometrelerinden biri olarak dünya çapında beğeni toplayan, önceki nesil METAL LAB başarısının ardından şimdi MULTI CCD optikleri, yenilenmiş teknolojisi ve ergonomik tasarımı ile yeni sürüm S7 METAL LAB Plus Metal Analiz Spektrometre Cihazını kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

S7 METAL LAB Plus, demir ve demir dışı katı metal alaşımlarının kimyasal analizi için geliştirilmiş MULTI CCD-MULTI OPTIK donanımlı metal analiz spektrometre cihazıdır.

S7 METAL LAB Plus Metal Analiz Spektrometre Cihazı, üstün özellikleri ile kullanım kolaylığını, güvenilirliği ve sonuçlardaki doğruluğu bir araya getirmektedir. İndirgenmiş boyutları ve bileşenlerinin kalitesi sayesinde, S7 METAL LAB Plus Metal Analiz Spektrometre Cihazı, katı metal analizine ihtiyaç duyulan her türlü çalışma ortamı için ideal çözümdür.

S7 METAL LAB Plus Metal Analiz Spektrometre Cihazının Ayrıcalıklı Özellikleri:

OPTİK SİSTEM

OPTİK KANALLAR

S7 METAL LAB Plus, kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda gerekli tüm spektral kanallarla donatılmıştır. Optik sistem, numunenin barındırdığı tüm elementlerden yayılan optik spektrumları ölçebilecek tam kapsamlı Multi-Chanel CCD katı hal dedektörlerine sahiptir. Bu sayede istenildiği zaman baz, program ve element eklenebilir.

Ne Tür Metal Alaşımları Analiz Edilebilir?

S7 METAL LAB Plus Metal Analiz Spektrometre Cihazı ile analizi yapılabilen metal alaşım grupları;

YAKMA KAYNAĞI (SPARK SOURCE)

NUMUNE TABLASI (SPARK STAND)

MetalLAB YAZILIMI

MetalLab yazılımı Windows işletim sisteminde çalışan kullanımı kolay, kullanıcı dostu bir yazılımdır. Operatör yazılım üzerinden spektrometrenin tüm özelliklerini kolaylıkla kullanabilir.

  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Sektörler
 • Fuel Cell

 • +90 (216) 577 52 96

    info@ankaanalitik.com.tr

   
  Karaman Çiftlik Yolu
  Kurucular Sitesi Hamza Bey Apt.
  NO:32/A Daire:6 34752
  İçerenköy / Ataşehir / İSTANBUL
  Copyright © 2012-2019 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved