Ataşehir, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr
 • Türkçe
 • English
Anka Analitik » METAL ANALİZ SPEKTROMETRELERİ » S3 MiniLAB 300 SPEKTROMETRE

S3 MiniLAB 300 SPEKTROMETRE

S3 MiniLAB 300 Metal Analiz Spektrometre Cihazı, 30 yıllık tecrübesini dinamikliği ile birleştiren İtalyan GNR firmasının en yeni Optik Emisyon Spektrometresidir. Kompakt dizaynı, küçük boyutu, hafifliği ve yüksek elementel analiz hassasiyetleri ile MiniLAB serisi cihazları kategorilerinde günümüz pazarındaki en iddaalı spektrometrelerdir.

S3 MiniLAB 300 Optik Emisyon Spektrometresi kullanım kolaylığı, düşük işletme maliyeti, rekabetçi fiyatı, ileri teknoloji optik ve elektronik bileşenleri ile ön plana çıkmaktadır.

S3 MiniLAB 300 Optik Emisyon Spektrometresi, Demir, Bakır, Alüminyum, Nikel, Magnezyum ve Tiyanyum malzemelerin analizini yapabilen bir multi-matrix spektrometredir.Yenilikçi optik tasarımı sayesinde S3 MiniLAB 300, 8 adet yüksek çözünürlüklü CCD (3.648 pixel) dedektör teknolojisiyle şüphesiz sınıfının en iyi Metal Analiz Spektrometre Cihazıdır.

Yenilikçi argon akışlı optik tank; Günlük max 10lt argon sarfiyatı, çok makul fiyatlara Karbon, Fosfor, Kükürt gibi UV bölgesindeki elementleri okuyabilme imkanı cihazın sunduğu üstün özelliklerden sadece birkaçıdır.

Tek Numune ile Standardizasyon

MiniLab spektrometreleri farklı bazlar için tek numune ile standardizasyon yapmak için uygun yazılım ve donanıma sahiptir.
Bu yenilikçi teknik sayeside, MiniLab serisi Metal Analiz Spektrometreleri kazandırdığı zaman ve hassasiyetin yanı sıra Sertifikalı Standart Numune maliyetini de önemli ölçüde azaltmaktadır.

Optik Sistem

Kaynak

Yazılım
MLAB yazılımı, Windows ortamında çalışan, Türkçe arayüze sahip, kullanıcı dostu, kullanımı kolay ve operatörün cihazın tüm özelliklerini kullanabileceği bir yazılımdır.

  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Sektörler
 • Fuel Cell

 • +90 (216) 577 52 96

    info@ankaanalitik.com.tr

   
  Karaman Çiftlik Yolu
  Kurucular Sitesi Hamza Bey Apt.
  NO:32/A Daire:6 34752
  İçerenköy / Ataşehir / İSTANBUL
  Copyright © 2012-2019 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved