Ataşehir, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr
  • Türkçe
  • English

Temsilciliklerimiz

ANKA ANALİTİK, uluslararası satış ağlarının parçası olduğu, alanlarında lider üreticilerin temsilcilikleriyle sektörün yeni lider adayıdır.

Geniş ürün yelpazesi ile birçok sektöre hizmet veren ANKA ANALİTİK, müşterilerine hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmayı ilke edinmiştir.

GNR ANALYTICAL INSTRUMENTS GROUP (İtalya), sektörün en yenilikçi teknolojilerini üreten dünyanın önde gelen Optik Emisyon Spektrometre ve X-Ray Difraktometre üreticisidir. Geniş ürün yelpazesi ile sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Anka Analitik, GNR ANALYTICAL INSTRUMENTS GROUP  firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir.

CILAS (Fransa), 40 yılı aşkın deneyimi ile Ar-Ge ve Endüstriyel uygulamalar için Lazer Tane Boyutu Analiz Cihazları (laser particle size analyzers) tasarlamaktadır. CILAS, dünyanın ilk lazer tane boyutu analiz cihazını geliştirmiş olmanın yanında, lazer partikül büyüklüğü analizi alanında yenilikçi çözümler sunmaya devam etmektedir. Anka Analitik, CILAS  firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir.

eido_logoEIDOSOLUTIONS (İtalya), uzun yıllara dayanan deneyim ve genç mühendis kadrosu ile Endüstriyel X-Ray cihazları üretmektedir. EIDOSOLUTIONS iç dinamikleri ve esnekliği, müşterilerimize endüstriyel X-Ray ihtiyaçlarında hem standart cihazlar hemde müşteri talepleri doğrultusunda  tamamen özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. Anka Analitik, EIDOSOLUTIONS firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir.

GALDABINI

 

 

 

Hirox_logo

 

 

 

ELVATECH

 

 

 

 

 

ITC_Logo_2010_2c

 

 

 

 

SCP_ScienceSCP SCIENCE (Kanada), rakipsiz Mikrodalga yakma sistemleri, ayrıcalıklı numune hazırlama cihazları, spektrometre cihazları için kalibrasyon standartları, laboratuvar kimyasalları ve ICP, XRF, AAS cihazlarına sarf malzeme üretimi ile analitik ekipmanlar ve laboratuvar kimyasalları konusunda sektörün lider  üreticisidir. Anka Analitik, SCP SCIENCE firmasının yetkili Türkiye temsilcisidir.

 

ConostanCONOSTAN (Kanada), ICP, AAS, DCP, XRF, Rotrode ve benzeri elementel analiz cihazlar için dünyanın lider yağ standartları üreticisidir.  Anka Analitik, CONOSTAN yağ standartların yetkili tek Türkiye temsilcisidir.

 


+90 (216) 577 52 96

  info@ankaanalitik.com.tr

 
Karaman Çiftlik Yolu
Kurucular Sitesi Hamza Bey Apt.
NO:32/A Daire:6 34752
İçerenköy / Ataşehir / İSTANBUL
Copyright © 2012-2019 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved
Anasayfa     Hakkımızda     Referanslarımız     İletişim