Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » 3D LAZER SİNTERLEME METAL YAZICILAR

BLT-S310 3D METAL YAZICI SEÇİCİ LAZER SİNTERLEME

HAVACILIK, MÜHENDİSLİK, MEDİKAL, OTOMOTİV, ELEKTRONİK, KALIP, AR-GE UYGULAMALARI İÇİN  3D METAL YAZICI

SLS - SEÇİCİ LAZER SİNTERLEME

Kullanıcı Dostu, Gelişmiş ve Kararlı

Kullanılabilir Metal Alaşım Tozları: Titanyum Alaşımı, Alüminyum Alaşımlı, Süperalaşım, CoCr Alaşımı, Paslanmaz Çelik, Yüksek Mukavemetli Çelik, Kalıp Çelik, Bakır 

Baskı Alanı Boyutu :250mm × 250mm × 400mm

Lazer Gücü : 500 W

BLT (Bright Laser Technologies); Airbus, AVIC, COMAC, Materialise, Xi'an Aerospace Engine, ve Beijing Deep Blue Aerospace gibi uzay ve havacılık endüstrisinin en büyük firmalarına öncelikli metal 3d katmanlı üretim SLM makinesi ve R&D hizmetleri sağlayan Çin menşeili bir lazer simterleme 3D metal yazıcı firmasıdır.

Donanım ve yazılım olarak dünyanın en iyileri ile (IPG (USA) Laser, Scanlab Galvonometre ve Materialise yazılım vb) çalışan lazer sinterleme cihazlarının üretimlerini yapmaktadır. Selefi olan BLT S300 Modeli Red Dot, S310  3d metal yazıcı modeli The Excellent Industrial Design Award of China's ödülünü kazamdı.

S310 lazer sinterleme makinesi ile Airbus firmasının sertifikası olabilmiş dünyadaki 2 firmadan biri olan BLT 3D Metal Yazıcı üreticisi; savunma sektöründe faaliyet gösteren firmalara export lisans sorunu yoktur.

Seçici lazer füzyon teknolojisi SLM, klasik işleme teknolojilerine kıyasla önemli ölçüde malzeme tasarrufu sağlar, çünkü malzeme yalnızca parçayı ve destekleri oluşturmak için harcanır.

BLT-S310  Lazer Sinterleme 3D Metal yazıcının yüksek baskı hassasiyeti, doğrudan baskı yoluyla mümkün olan en kısa sürede tek seferlik ürünler oluşturmanıza olanak sağlar.  Baskı alanının geniş boyutları (250x250x400 mm), çeşitli montaj yöntemlerine başvurmadan büyük ürünlerin basılmasına olanak tanır. 

Çift veya tek yönlü hızlı toz yayma özelliğine sahip olan lazer sinterleme cihazı; BLT-MCS yazılımı ile baskı parametrelerini gerçek zamanlı izlenmesini ve malzeme geliştirme sürecinin kontrolüne yardımcı olan çeşitli kalite raporlar ve formları (veriler veya eğriler) oluşturabilir.

BLT S310 lazer sinterleme modeli CE güvenlik sertifikası, ATEX patlamaya dayanıklılık değerlendirmesi ve FDA lazer güvenliği kaydına sahiptir.

BLT-S310  Lazer Sinterleme 3D Metal Yazıcı, havacılık, otomotiv, medikal ve enerji alanlarındaki ürünlerin katmanlı üretimi için tasarlanmıştır. Endüstriyel bir 3D yazıcı olan BLT-S310 , türbin kanatları, sıvı yakıtlı roket motorlarının (LRE) türbopomp ünitelerinin pompa pervanelerini, sıvı yakıtlı roket motorlarının yanma odalarını, hidrolik ve pnömatik otomasyon ünitelerini, ısı eşanjörlerini, karmaşık iç kanallı ürünleri, tek tek endoprotezleri ve diğer birçok karmaşık ürün ü oluşturmak için idealdir.

 

Airbus A330NEO ve A350 katmanlı imalat projesi özel bir modeldir.

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Alanları:

Havacılık 

 Uzay 

Mühendislik

Sağlık

Kalıp ve Parça İmalatı

Otomotiv

Elektronik 

Üniversite ve Ar-Ge Birimleri

Uygulama Örnekleri:

BLT-S310 Lazer Sinterleme 3D Metal Yazıcı Avantajları:

  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2019 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved