Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » 3D LAZER SİNTERLEME METAL YAZICILAR

BLT-S450 3D METAL YAZICI ​​​​​​​SEÇİCİ LAZER SİNTERLEME

HAVACILIK, UZAY SANAYİ,  MEDİKAL, OTOMOTİV, KALIP, AR-GE UYGULAMALARI İÇİN  3D METAL YAZICI LAZER SİNTERLEME

Gelecek İçin Bir Adım Önde

SLS SEÇİCİ LAZER SİNTERLEME

BLT-S450 lazer sinterleme modeli donanım özellikleri ile geleceğin akıllı fabrikaları için tasarlanmıştır. Akıllı fabrikaların temelini oluşturan güvenlik, istikrar, verimlilik ve yüksek kalite konseptini ortaya 3D metal yazıcı sistemdir.

BLT-S450 3D Metal Yazıcı, üç baskı boyutu opisyonu ve 500W / 1000W'lık tek lazer, çift lazer ve dört lazer olmak üzere üç lazer konfigürasyonu ile donatılabilir. 

Yüksek güçlü lazere ek olarak, BLT-S450 lazer sinterleme makinesi yenilikçi iki yönlü çok hızlı toz ekleme teknolojisini benimser ve bu da toz ekleme verimliliğini % 60' a kadar artırabilir. Farklı malzemeler için geliştirilen büyük kalın katman parametreleri, sinterlemeyi ve toz ekleme sıklığını doğrudan azaltabilir. Böylece BLT-S450 maksimum şekillendirme verimliliğine sağlamış olur.

100cm³/saate varan maksimum şekillendirme verimliliği ile BLT-S450; lazer sinterlemenin baskı kalitesini garanti ederken, hatalı baskı süresini ve maliyetlerini büyük ölçüde azaltır.

BLT-MCS ile kurulan BLT-450 lazer sinterleme makinesi, temel parametreleri izleme, kalite kayıtlarını izleme ve ön izleme, baskı ayarı, çoklu lazer tarama-sıralama, gerçek ve zamanlı işlem algılama  gibi güçlü işlevlerle makine bakımını tahmin etme yeteneğine sahiptir. Buna ek olarak kullanıcılara açık 294 parametre ile üretim ve araştırma için en uygun çözümleri sunmaktadır.

BLT S450 eklemeli imalat makinesi, partikül oluşumunu aza indiren ve ürün kalitesini arttıran, açı ayarlamaya izin veren BP yazılımı içerir. BLT-S450 3D metal yazıcı makinesi 10 parçayı için 10 dakikadan daha kısa süren ve 0,01 mm hassasiyetle isteğe bağlı otomatik tarama ve onarım imkanı sunar. 

BLT-MES sistemi ile birden fazla makine birbirine bağlanabilir, bu da gelecekteki fabrikalarda ağ oluşturma ve akıllı yönetimi daha kolay hale getirmesini sağlar. AS_i, Profinet veri yolu iletişimi ve modüler yönetim tasarımı ile BLT-S450 kararlı, güvenilir ve bakımı kolaydır, dahası ekipman iletişimi için de donanım temeli sağlar.

BLT-S450 3D Metal Yazıcı lazer sinterleme makinesi kullanıcı ve çevresinin güvenliğini sağlaması amacıyla özel ve dayanıklı tasarıma sahiptir. Diğer taraftan makine, kullanıcıların metal tozla doğrudan temas etmeden temel işlemi tamamlayabileceği tasarıma sahiptir.

Seçici Lazer Sinterleme çalışma ortamı oksijen içeriği izleme, lazer dağınık yansıma koruması, lazer güvenlik kilidi, elektronik kilit, güvenlik devre ayarları, güvenlik mantık kilidi vb. Gibi güvenlik faktörleri dikkate alındığında, BLT-S450 metal yazıcı sistemi güvenlik özellikleri personelin ve makinenin korunmasını en üst düzeye çıkarır. 

BLT-S450 metal yazıcı makinesi standart bir 1500 saat ömürlü jet filtre özelliği ve filtreyi değişimine gerek duymayan ve böylece patlama riskini önemli ölçüde azaltan 10 yıllık kalıcı bir filtre opsiyonu bulunmaktadır.

Kullanılabilir Metal Alaşım Tozları: Titanyum Alaşımı, Alüminyum Alaşım, Yüksek Sıcaklık Alaşımı, Co-Cr Alaşımı, Paslanmaz Çelik, Yüksek Mukavemetli Çelik, Takım Çeliği

BLT-S450
Baskı Alanı Boyutu :
400mm × 400mm × 500mm
Lazer Gücü : 500W / 1000W × 1

BLT-S450 T
Baskı Alanı Boyutu : 400 mm × 450 mm × 500 mm 
Lazer Gücü : 500W / 1000W × 2

BLT-S450 Q
Baskı Alanı Boyutu :
450 mm × 450 mm × 500 mm
Lazer Gücü : 500W / 1000W × 4

Yüksek kalite gerektiren büyük boyutlu parçaların toplu ve istikrarlı üretimini garanti etmek için dijital insansız fabrika hedefinde, Üretim ve Ar-Ge'de memnuniyetin son durağı.

Farklı imalat senaryolarına uygun 3 çeşit şekillendirme boyutu ve 2 çeşit lazer.

Uygulama Alanları:

Havacılık 

Uzay

Mühendislik

Sağlık

Kalıp ve Parça İmalatı

Otomotiv

Elektronik 

Üniversiteler ve Ar-Ge Birimleri

Uygulama Örnekleri:

BLT-S450 Lazer Sinterleme 3D Metal Yazıcı Avantajları:

  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2019 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved