Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » 3D LAZER SİNTERLEME METAL YAZICILAR

BLT-S600 3D METAL YAZICI ​​​​​​​SEÇİCİ LAZER SİNTERLEME

HAVACILIK, UZAY SANAYİ,  MEDİKAL, OTOMOTİV, KALIP, AR-GE UYGULAMALARI İÇİN  3D METAL YAZICI

Büyükten Daha Büyük, Daha Fazlasını Başarın!

SLS SEÇİCİ LAZER SİNTERLEME

Kullanılabilir Metal Alaşım Tozları: Titanyum Alaşımı, Alüminyum Alaşım, Yüksek Sıcaklık Alaşımı, Co-Cr Alaşımı, Paslanmaz Çelik, Yüksek Mukavemetli Çelik, Takım Çeliği

Baskı Alanı Boyutu :600mm × 600mm × 600mm

Lazer Gücü : 500W × 4

Büyük boyutlu üretimi, 3D metal AM eklemeli ekipmanı tarihi boyunca önemli bir konu olmuştur.

BLT firması eklemeli imalat makinlerinin, yüksek hassasiyet ve verimliliğinini sımırlayan ürün boyutu sınırını aşabilmek için havacılık, uzay vb birçok endustrideki uygulamalardan elde edilen tecrübeleri ile Ar-Ge çalışmlarını birleştirerek optimal lazer sinterleme makinesi olan BLT-S600 modelini geliştirmiştir. 

BLT-S600 lazer sinterleme ekipmanını maksimum şekillendirme boyutu, çeşitli uygulama senaryolarındaki parçaların boyut gereksinimlerini karşılaması amaçlanmaktadır. BLT-S600 ile eklemeli imalat ile üretilen büyük üst düzey uygulamalarda içi boş (hollow) veya karmaşık yapılı malzemelerin 600 mm × 600 mm × 600 mm baskı alanı ile lazer sinterleme kullancılarının ihtiyaçları karşılanabilinir.

BLT-S600 eklemeli imalat sistemi, verimli ve yüksek kalitede baskı elde eidlmesi için çoklu lazer ve tarama ekleme teknolojisini kullanır. 

En yüksek şekillendirme verimliliği ve parçaların kalitesini garanti edebilmek için 100 C㎥/saate ulaşılabilinir. Ayrıca tek lazerli lazer sinterleme cihazları ile karşılaştırıldığında hızı % 60'tan fazla artırmak için 500 W'lık dört adet yüksek kalitelde lazer kullanılmıştır. 

Tek yönlü toz serme sistemi ile azaltılması konusunda yetersiz kalınan geçersiz baskı sürenin azaltmak için çift yönlü toz serme sistemi kullanılmaktadır. 

Her BLT 3D metal yazıcı sisteminde olduğu gibi yüksek verim, yüzey kalitesi ve mekanik özellikler sağlanması amacıyla 294 ayarlanabilir proses parametresi tamamen kullanıcıya açıktır. 

BLT-MCS ile kurulan BLT-S600, önizleme, baskı ayarı, çoklu lazer tarama sıralama, gerçek zamanlı işlem algılama, günlük kaydı ve görüntü gibi güçlü işlevlerle temel parametreleri izleme, kalite 

Operatörlerin ve makinenin güvenliğini garanti etmek için, BLT-S600'ün oksijen içeriği tespiti, lazer koruması, güvenlik kilitleri ve işçi tozunun ayrılmasını dikkate alan patlamaya dayanıklı ve güvenlik tasarımları benimsenmiştir. 

BLT-S600 lazer sinterleme modelinde filtreleri değiştirme riskini ortadan kaldırmak için , 1.500 saatlik standart filtre ve 10 yıllık isteğe bağlı "kalıcı" filtre ile birlikte gelir.


Uygulama Alanları:

Havacılık 

Uzay

Mühendislik

Sağlık

Kalıp ve Parça İmalatı

Otomotiv

Elektronik 

Üniversiteler ve Ar-Ge Birimleri

Uygulama Örnekleri:

BLT-S600 Lazer Sinterleme 3D Metal Yazıcı Avantajları:

  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2019 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved