Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » BOROSKOP VİDEOSKOP ENDOSKOP SİSTEMLERİ

iRIS X PRO DUAL VIEW VİDEOSKOP

iRis X PRO DUAL VIEW taşınabilir videoiRIS X PRO DUAL VIEW VİDEOSKOP ENDOSKOP BOROSKOPskop sistemi, endoskopi endüstirisinin en gelişmiş ve sadece IT CONCEPT'e ait özel görüntüleme teknolojisime sahiptir.

Çoklu görüntüleme teknolojisi sahip videskop sistemi; prob ucuna monte edilmiş 2 farklı görüş açılarına sahip kameradan oluşur. DUAL VIEW videoskop sistemi ile kullanıclar farklı görüş açılarını aynı anda görüntüleyebilecekleri için muayenenin eksiksiz tamamlanması sağlanır.

DUAL VIEW videoskop modeli kullanıcıların lens değiştirmeden denetimleri yapabildikleri için prob birkaç kez aynı bölgeye girip çıkmasından kaynaklanabilecek aşınmalardan korunur, ek aksesuar maliyetinden tasarruf edilir ve en önemlisi zaman kaybı yaşanmadan denetimlerin tamamlanmasını sağlanır.

IT CONCEPTS DUAL VIEW videoskop modelleri 4mm ve 6mm çaplarında, 1.5m ile 7.5 m arası uzunluktaki artikülasyonu, 4 yöne yönlendirme yapabilen videoskop sistemini kullanıcılarına sunar.

 

 

İki Bakış Açısı

DUAL VIEW videoskop modelleri 7 inç ekranı ile 0 ° ve 90 ° görüş açılarında aynı anda görüntüleme yapabilir.

Yepyeni EIOS yazılımına videoskop sistemimiz ile istediğiniz görüş açısını seçebilirsiniz. Böylece ikinci görüntüleme zaman kaybedilmeden veya erteleme olmadan gerçekleştirebilinir.

    iRIS X PRO DUAL VIEW VİDEOSKOP

Çoklu Görüntü Teknolojisi

4 mm ve 6mm çaplarda 0 ° ve 90 ° aynı anda görüntülemeni sağlayan videoskop sistemi,

Kompakt tasarımı olan videoskop sistemi prob ucu oldukça kısadır ve çok küçük çap ile mümkün olan en iyi yönlendirme özelliklerini sağlar.

 

iRIS X PRO DUAL VIEW VİDEOSKOP ENDOSKOP BOROSKOP

iRIS X PRO DUAL VIEW VİDEOSKOP

EIOS Endoskopik Görüntüleme İşletim Sistemi

Yeni yazılım platformu EIOS PRO SERİSİ'ndeki her videoskop endoskop sisteminin merkezini oluşturur. Kendinden açıklamalı bir yazılım olan EIOS, videoskop sisteminin dokunmatik ekranı üzerinden tamamen sezgisel olarak çalıştırılabilir. videoskop sisteminin yazılımı, elde edilen verileri en iyi şekilde değerlendirmek ve arşivlemek, ayrıca USB veya "kablosuz" ile iletme veya aktarma gibi birçok işleve sahiptir. EIOS videskop yazılımı ile mobil cihazlara canlı (akıllı telefon, tablet vb.) wifi yayını yapılamaya imkan verir.

EIOS VİDEOSKOP ENDOSKOP BOROSKOP

Akıllı Muayene 

Lens ayarı yapılarak uzak ve yakın odaklama yapılıbilen videoskop sistemi ile sayesinde çalışma mesafesinin ayrı ayrı ayarlanmasını sağlar.

SMART INSPECTOR VİDEOSKOP ENDOSKOP BOROSKOP

 


  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2019 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved