Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » BOROSKOP VİDEOSKOP ENDOSKOP SİSTEMLERİ

iLED VİDEOSKOP

iLED modüler videoskop sistemi değiştirilebilir tüp (prob) opsiyonları ile yüksek kalitede görüntüleme sağlayan premium sistemlerdir.  Böylece kullanıcılar farklı denetim alanları için farklı problar ve objektif lensler kullanabileceğiniz anlamına gelir. 

iLED videoskop sistemi değiştirilebilir tüp özelliği sayesinde, görüntü kayıt gibi özelliklere sahip 5 ”yüksek çözünürlüklü iCapture kullanılabildiği gibi, istenildiğinde USB kutusu, iTool DVR veya PC-TV Ekran tipleri ile kullanabililirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü Super HAD CCD görüntü sensörü sayesinde videskop sistemi düşük gürültü ve ışık duyarlılığı ile, yüksek kalitede görüntüler elde edilmesini sağlar. Yüksek güce sahip LED Işık Kaynağı ile muayane esnasında mükemmel aydınlatma elde edilir. 

Problar, PU üzerine çok katmanlı tungsten örgüye sahiptir, bu sayede darbelere dayanıklı, su ve toz geçirmez özlliğe sahiptir. Bunun yanı sıra Problar 5 dk ya kadar 140°C ye kadar çalışabilecek dayanaklıktadır. 

 

 

iLED videoskop sisteminin değiştirlebilir 4 yöne yönlendirmeye özelliğindeki tüpleri 4.0 mm, 6.0 mm veya 8.0 mm çapllara sahiptir. Tüp uzunlukları çap'a bağlı olmak üzere 1.5 m ila 7.5 m uzunluklarıında kullanıcının talebine göre tasarlanır.

Yüksek kalitede görüntü ve muayene bölgelerine kolayca erişmenizi sağlaması sayesinde,  yakalanan sorunları belgeleyebileceğiniz ekonomik ve yüksek kalitede videoskop sistemdir.

Değiştirilebilir Lensler

Doğru lens ile en iyi görüntüyü elde edeceğiniz videoskop sisteminin, kolayca değiştirilebilen lensleri prob ucuna vidalanır (uzatılmadan).


  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2019 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved