Ataşehir, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » METAL ANALİZ SPEKTROMETRELERİ

S1 MiniLAB 150 SPEKTROMETRE

S1 Minilab 150

S1 MiniLAB 150 Metal Analiz Spektrometre Cihazı, 30 yıllık tecrübesini dinamikliği ile birleştiren İtalyan GNR firmasının en yeni Optik Emisyon Spektrometresidir. Kompakt dizaynı, küçük boyutu, hafifliği ve yüksek elementel analiz hassasiyetleri ile MiniLAB
serisi cihazları kategorilerinde günümüz pazarındaki en iddalı spektrometrelerdir.

S1 MiniLAB 150, Optik Emisyon Spektrometresi kullanım kolaylığı, düşük işletme maliyeti, rekabetçi fiyatı, ileri teknoloji optik ve elektronik bileşenleri ile ön plana çıkmaktadır.

S1 MiniLAB 150, Optik Emisyon Spektrometresi, Demir, Bakır ve Alüminyum malzemelerin analizini yapabilen bir multi-matrix spektrometredir.Yenilikçi optik tasarımı sayesinde S1 MiniLAB 150, 4 adet yüksek çözünürlüklü CCD (3.648 pixel) dedektör teknolojisiyle şüphesiz sınıfının en iyi Metal Analiz Spektrometre Cihazıdır.

Yenilikçi argon akışlı optik tank; Günlük max 10lt argon sarfiyatı, çok makul fiyatlara Karbon, Fosfor, Kükürt gibi UV bölgesindeki elementleri okuyabilme imkanı cihazın sunduğu üstün özelliklerden sadece birkaçıdır.

Tek Numune ile Standardizasyon

MiniLab spektrometreleri farklı bazlar için tek numune ile standardizasyon yapmak için uygun yazılım ve donanıma sahiptir.
Bu yenilikçi teknik sayeside, MiniLAB serisi  Metal Analiz Spektrometreleri kazandırdığı zaman ve hassasiyetin yanı sıra Sertifikalı Standart Numune maliyetini de önemli ölçüde azaltmaktadır.


  • Yüksek Çözünürlüklü Multi Dijital Dedektör Sistemi
  • Özel Düşük Debili Argon akışlı optik tank (Düşük Argon Sarfiyatı).
  • Düşük sıcaklık dalgalamalarına karşı korumalı optik sistem
  • Tam otomatik kontrollü yakma kaynağı
  • Yarı iletken kontrollü Spark Jeneratörü
MLAB yazılımı, Windows ortamında çalışan, Türkçe arayüze sahip, kullanıcı dostu, kullanımı kolay ve operatörün cihazın tüm özelliklerini kullanabileceği bir yazılımdır.
  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Sektörler
logo beyaz

+90 (216) 577 52 96

  info@ankaanalitik.com.tr

 
Karaman Çiftlik Yolu
Kurucular Sitesi Hamza Bey Apt.
NO:32/A Daire:6 34752
İçerenköy / Ataşehir / İSTANBUL
Copyright © 2012-2019 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved