Ataşehir, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » 3D DİJİTAL VİDEO MİKROSKOPLAR

RH-2000 Dijital Mikroskop

rh2000

30 yıl önce, ilk video mikroskobu icat eden HIROX, 3D Dijital Mikroskobu süre gelen olgusundan çıkarıp; kullanımı basit, daha hızlı ve daha güçlü; başka bir ifade ile sadece mükemmel bir mikroskop olan RH 2000 sizlere sunuyor.  HIROX RH 2000 piyasadaki en gelişmiş dijital miktoskoptur ve bir çok yeni özelliğe sahiptir. Bu özellikler kullanıcılara herhangi bir dijital mikroskoptan daha hızlı ve detaylı mikroskopik muayene deneyimi sunar.

r1

Gelişmiş CMOS Sensor

RH 2000 de kullanılan geliştirilmiş ışık hassasiyeti ile teknoloji harikası yeni CMOS sensörü sürekli olarak Full HD çözünürlükte (1920x1200 pixels) , ve 50 FPS hızında görüntü almanızı sağlar. Yarı çöznürlükte (Bining mod) kare hızı 100 FPS' ye kadar çıkabilir. HD çıkışı yüksek piksel yoğunluğu sağlar, bu da daha detaylı ve daha fazla ölçüm performansı sağlamaktadır.

r2

Yüksek Dinamik Aralık

Yeni CMOS teknolojiSİ, çok daha geniş dinamik aralık sağlar. HDR fonksiyonuna gerek kalmadan alınan görüntülerde daha fazla ayrıntı ortaya çıkması sağlanır. Hirox dijital mikroskop yüksek kontrastlı keskin görüntüyü dijital ses olmadan yakalamınızı sağlar.

Yüksek Yoğunluklu LED Aydınlatma

RH-2000's yeni yüksek yoğunluklu LED ışık kaynağı gerçek renk reprodüksiyonu (5700K renk sıcaklığı) ve 30.000 saat ömür (yaklaşık 14 yıl) sağlar

r4

3D Görüntüleme ve Modelleme

r10

RH-2000 dijital mikroskop hızlı ve basit 3D modelleme yapma imkanı sağlar. Hirox dijital mikroskopa eklediği entegre kademeli yüksek hassasiyetli motoru sayesinde ve 30mm otomatik seyahat yeteneği sayesinde numunenin detaylı analizleri yapar ve, yüzey alanlarına, hacimlerine ve hatta yüzey pürüzlerine kadar kolaylıkla odaklanmanızı sağlar. Ayrıca 2D ve 3D görüntülerini yan yana getirilerek, görüş alanı 470 katına kadar arttırılır.

Yeni Donanım Tasarımı

rhHirox dijital mikroskopundaki en önemli donanım bileşenlerini yeniden dizayn etti ve yeni Süngü sistemi sayesinde hızlı ve kolay montaj rahatlığı sağlar. Yerleşik elektrik bağlantısı çözümü ile otomatik lens ve adaptör seçimi, rotasyon kontrolü ve ayrıca ekstra kobloya ihtiyacı tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Diğer Özellikleri

Hirox digital mikroskop kullanımı basit, daha hızlı ve güçlü arayüzü ile görüntu yükseliğine bakılmasızın All in Focus özelliğine erşebilme, gerçek zamanlı uzunluk, açı ve yüzey alanı ölçümü, partikül boyutu ve sayma için r22otomatik/ Binarisation (siyah/beyaz görüntüye çevirme) ve Microsoft Office uygulamalarına sonuçların kolayca aktarılımı.

USB 3 ile Herhangi Bir PC'ye Süper Hızlı Bağlantı

HIROX, RH 2000 dijital mikroskobu masaüstü veya dizüstü seçmek özgürlüğü vererek ve güncelllemlerle mevut en güçlü bilgisayarı seçebilirsiniz. Ayrıca, dokunmatik ekran dijital mikroskop ile konforlu ölçümler yapmanıza sağlar. Mikorskop USB 3.0 ile bilgisayara bağlanılarak 5GB/saniye'ye kadar hızı ile mümkün olan en yüksek bilgi aktarım değerine ulaşabilirsniz.

r3

  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Copyright © 2012-2019 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved