Ataşehir, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » ÜNİVERSAL TEST CİHAZLARI

MASAÜSTÜ ÇEKME BASMA TEST CİHAZLARI

Series-Quasar-Testing-machines1-600x380

ÇOK YÖNLÜ KULLANIMA UYGUN YÜKSEK KALİTELİ MASAÜSTÜ ÇEKME BASMA TEST CİHAZLARI

Masaüstü Üniversal Çekme Basma test cihazları, metal, plastik, kompozit, tekstil, kauçuk ve bileşenleri için çekme testi, basma testleri, eğme, devir, aşınma ve sürtünme testleri ve dışarıya analiz yapan test  laboratuvarlarında sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Masaüstü Çekme Basma test cihazları, 2.5kN tek sütunlu çekme basma cihazından, 100kN çift sütunlu çekme basma cihazına kadar çeşitleri donanım seçeneklerine sahiptir. Çekme basma test cihazlarımızın ergonomik tasarımı, test boyunca cihazın tüm kontrolünü, fikstürlerin, yarı ve otomatik ekstansiometrelerin kullanımını ve erişimini kolaylaştırmaktadır.

Tüm Çekme Basma Test Cihazları, tasarımı ve geliştirilmesi GALDABINI mühendisleri tarafından yapılan GRAPHWORK yazılımı ile kullanılmaktadır.

QUASAR 2,5 kN Tek sütunlu masaüstü Çekme Basma test cihazı olan QUASAR 2.5 kN, esnek ve ergonomik yapısı ile kullanım alanında kullanıcıya rahatlık sağlamaktadır.

Düşük güç gerektiren kopma ve deformasyon (rupture and deformation) testleri ile tel, plastik, elastomer, kauçuk ve özellikle küçük çaplardaki metal dışı malzeme testleri için uygundur.

QUASAR 5 – 10 – 25 kN 5 kN, 10 kN ve 25 kN luk çift sütun Çekme Basma test cihazları plastik, kauçuk, elastomer gibi düşük kuvvet gerektiren spesifik ölçümler için uygundur.

Bu sınıfta 3 sistem mevcuttur : 5 kN'luk QUASAR 5 10 kN'luk QUASAR 10 25 kN'luk QUASAR 25

QUASAR 50 kN Çift sütunlu,50 kN kuvvet kapasiteli, masaüstü Çekme Basma test cihazı olan Quasar 50, orta ölçekli metal örnekleri, çelik, alüminyum ve Magnezyum döküm alaşımları gibi hafif alaşımları test etmek için ideal bir çözümdür.

QUASAR 100 kN Çift sütunlu,100kN kuvvet kapasiteli, masaüstü Çekme Basma test cihazı olan Quasar 100, Ø30 çaplı borular gibi büyük ölçekli çelik, alüminyum test etmek için ideal bir çözümdür.

Müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarım seçenekleri sunulmaktadır.

  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Copyright © 2012-2019 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved