Kadıköy, İstanbul, Türkiye        +90 (216) 577 52 97        info@ankaanalitik.com.tr

Anka Analitik » BOROSKOP VİDEOSKOP ENDOSKOP SİSTEMLERİ

XLED PRO VİDEOSKOP

XLED PRO videBOROSKOP VİDEOSKOP ENDOSKOP SİSTEMLERİoskop sistemi zorlu saha denetimleri için küçük denetim alanlarında görüntüleme yapabilmenizi sağlayan ve son derece portatiftir cihazlardır.

Değiştirilebilir prob sistemi özelliğine sahip videoskop sistemi, farklı uygulamalar farklı problar kullanarak, uygulamalarınızın kısıtlanmamasını sağlar.

Yüksek çözünürlüklü görüntü sensörü, Hibrit Fiber Optik-LED ışık kaynağı  ve 7 ”yüksek çözünürlüklü TFT dokunmatik ekrana videosop sistemi, mükemmel görüntü elde etmenizi sağlar.

XLED PRO videoskop sistemi 2.4mm, 3.0mm, 4.0 mm, veya 6.0 mm  çaplarına göre değişen, 1.5 m ila 7.5 m uzunlukları ile 2 veya 4 yöne yönlendirmeye sahip cihazlar kullanıcının talebine göre üretilebilir.

2,4 mm çapında, 2 yöne yönlendirilebilen problar videoskop sistemler alanında oldukça nadirdir. Fotoğraf ve video dokümantasyonu ile görsel inceleme olanaklarını büyük ölçüde genişleten videoskop sistemidir.

 

 

 

EIOS Endoskopik Görüntüleme İşletim Sistemi

Yeni yazılım platformu EIOS PRO SERİSİ'ndeki her videoskop endoskop sisteminin merkezini oluşturur. Kendinden açıklamalı bir yazılım olan EIOS, videoskop sisteminin dokunmatik ekranı üzerinden tamamen sezgisel olarak çalıştırılabilir. Videoskop sisteminin yazılımı, elde edilen verileri en iyi şekilde değerlendirmek ve arşivlemek, ayrıca USB veya "kablosuz" ile iletme veya aktarma gibi birçok işleve sahiptir. Mobil cihazlara canlı (akıllı telefon, tablet vb.) wifi yayını yapılamaya imkan verir.

 iRis X PRO videoskop sistemi son derece kompakt boyutlarda; minimum ağırlık ve optimum kullanım sağlamaktadır.  Yüksek çözünürlüklü görüntü sensörü sayesinde yakalanan mükemmel görüntü ile hızlı ve doğru inceleme yapmanızı sağlar.  7 ”yüksek çözünürlüklü TFT dokunmatik ekrana sahip entegre videoskop sistemidir. Tek elle kullanım için tasarlanmış ve dengeli kullanıma uygundur.  iRis X PRO videoskop sistemi 4.0 mm, veya 6.0 mm  çapları ve 1.5 m ila 7.5 m uzunlukları da 4 yöne yönlendirmeye sahip cihazlar kullanıcının talebine göre üretilebilir.

Akıllı Muayene Özelliği

EIOS yazılımı sayesinde videoskop sistemi ile önceki muayene görüntüsünü ekrana çağırabilir, canlı olarak aynı bölgenin karşılaştırabilir, oluşan değişikliklerinin kolayca tespit edilbilirsniz.

r. iRis X PRO videoskop sistemi son derece kompakt boyutlarda; minimum ağırlık ve optimum kullanım sağlamaktadır.  Yüksek çözünürlüklü görüntü sensörü sayesinde yakalanan mükemmel görüntü ile hızlı ve doğru inceleme yapmanızı sağlar.  7 ”yüksek çözünürlüklü TFT dokunmatik ekrana sahip entegre videoskop sistemidir. Tek elle kullanım için tasarlanmış ve dengeli kullanıma uygundur.  iRis X PRO videoskop sistemi 4.0 mm, veya 6.0 mm  çapları ve 1.5 m ila 7.5 m uzunlukları da 4 yöne yönlendirmeye sahip cihazlar kullanıcının talebine göre üretilebilir.

Tam Ekran

Değiştirilebilir tam ekran moduna sahip videoskop sistemi muayene görüntüsünün daha da görünür olmasını sağlar.

iris-x-pro-videoskop-iris-x-pro-videoskop-


  Facebook Sayfamız
  Twitter Sayfamız
  Youtube Sayfamız
  LinkedIn Sayfamız
Paylaş
Bize Yazın   
Copyright © 2012-2019 AnkaAnalitik.com.tr - All Rights Reserved